Aktuálne počasie:

Apartmán Gonda Apartments ubytovanie Hradec Kralove Aktuálne počasie: skoro zataženo
Denná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: 0 °C
Vietor: 5 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

Apartmán Gonda Apartments / ubytovanie Hradec Kralove Vítajte

Apartmán Hradec Kralove Gonda Apartments - Pri hotely je vlastné parkoviskoApartmán Hradec Kralove Gonda Apartments - možnosť pripojenia na internetApartmán Hradec Kralove Gonda Apartments - Iybz sú vybavené televízoromApartmán Hradec Kralove Gonda Apartments - Izby s vlastnou kúpelkouApartmán Hradec Kralove Gonda Apartments - Izby s vlastnou toaletou

Apartmány Gonda Apartments v Hradci Králové poskytujú dva typy ubytovania. Oba apartmány a štúdiá sú obdobne vybavené.

Ubytovanie v apartmánoch:
Využijete ubytovanie s raňajkami v moderne zariadených Gonda Apartments - apartmánoch 1 +1 s možnosťou pohodlného prespania 2 klientov. Apartmány sa nachádzajú na pokojnom mieste v novo zkolaudovaných bytových domoch v Hradci Králové, mestská časť Trebeš.

V Gonda Apartments Hradec Králové je k dispozícii dvojposteľ, kuchynská linka, chladnička, mikrovlnka, internetové pripojenie (bezdrôtové WiFi aj cez sieťovú kartu Ethernet), vlastné parkovacie státie pred domom, televízia. Domáce zvieratá nemôžno ubytovať!

Ubytovanie v štúdiách:
Druhým typom ubytovania je ubytovanie s raňajkami v moderne zariadených štúdiách, ktoré sa nachádzajú na pokojnom mieste v bezprostrednej blízkosti Pensionu Holata v Hradci Králové, mestská časť Trebeš.

K dispozícii: možnosť pohodlného prespanie dvoch ľudí - dvojposteľ, kuchynský kút s vybavením - chladnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka. Internetové pripojenie (bezdrôtové WiFi aj cez sieťovú kartu Ethernet), satelitná televízia. Vlastné parkovacie státie pred domom. Domáce zvieratá nie je možné ubytovať.

Gonda Apartments apartmány a štúdiá v Hradci Králové služby:
Raňajky v Gonda Aoartments sa podávajú formou bufetu a to v penzióne, ktorý je vzdialený 20 metrov od Štúdií a 450 metrov od Apartmánov. Ďalšie stravovanie v okolí - najbližšia reštaurácia Duran 200 m od ubytovania. Zastávka mestskej hromadnej dopravy je v dochádzkové vdálenosti tiež 200 m od ubytovania Gonda Apartments Hradec Králové. Fakultná nemocnica je 1 km, Kongresové centrum Aldis je vzdialené 4 km.

Ubytovanie v Hradci Králové kultúra a šport:
Hradec Králové ponúka bohaté kultúrne i športové vyžitie. Ubytovanie Gonda Apartments sa nachádza 10 min chôdze od golfového ihriska. Možnosť prechádzok, jazdy na bicykli (leží na Labskej cykloceste) alebo rybárčenie na neďalekom slepom rameni rieky Labe. Gonda Apartments umožňujú ubytovanie blízko prírody a zároveň v dojazdovej vzdialenosti pracovných príležitostí.

V Hradci Králové môžete navštíviť známe Klicperovo divadlo. Na Veľkom námestí možno vystúpať na hradeckú Bielu vežu. Ďalšou dominantou Hradca Králové je gotický chrám svätého Ducha a barokový chrám Nanebovzatia panny Márie. V podvečer Vás nadchnú prechádzky romantickými uličkami starého mesta s renesančnými domami s arkádami. Na labskom nábreží na Vašu návštevu čaká krajské múzeum. Za kultúrou môžete vyraziť aj na koncert do sály Hradeckej filharmónie. Nielen pre deti je v Hradci Králové bábkové divadlo Drak či Obrie akvárium Hradec Králové. Bohatá sieť nákupných centier zaručuje pohodlný nákup.

Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.